PRACOVNÁ ponuka

Hľadáme nové posily do nášho tímu ....

Máš rád výzvy? určite sa nám ozvi

Klientský poradca pre:
Wüstenrot stavebnú sporiteľňu
Wüstenrot poisťovňu

Miesto práce
Tvrdošín, Dolný Kubín, Námestovo

Druh pracovného pomeru
živnosť alebo DIČ

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
vysokomotivačné provízie + výkonnostné odmeny

Informácie o pracovnom mieste:
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Pre spoločnosť Wüstenrot hľadáme poradcu pre klientov v Tvrdošíne a Dolnom Kubíne
Ak máte príjemné vystupovanie, ste komunikatívny typ a zaujíma Vás oblasť poisťovníctva a bankovníctva, môže byť táto práca ako stvorená pre Vás.

Hlavnou pracovnou náplňou je:
aktívna starostlivosť o klientov spoločnosti
príprava a spracovanie návrhov úverov na bývanie a poistenia
príprava a spracovanie ostatných produktov Wüstenrot stavebnej sporiteľne, a.s. a Wüstenrot poisťovne, a.s.
akvizičná činnosť
aktívna účasť na tímovej činnosti
Zamestnanecké výhody, benefity
program "Podpory pri štarte" pre nových poradcov
nadštandardný provízny systém a mesačné odmeny za produkciu
garantovaný príjem za zodpovedne vykonanú prácu
silné zázemie prosperujúcej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti
prepracovaný školiaci a rozvojový program
aktívne využívanie kancelárskych priestorov, zariadenia a výpočtovej techniky zdarma
možnosť profesijného, kariérneho a osobnostného rastu
motivujúce finančné ohodnotenie a jedinečný bonusový systém
silná materiálna podpora spoločnosti a iné benefity
flexibilný pracovný čas
široké portfólio kvalitných finančných produktov ocenených prestížnymi značkami kvality Slovak gold a Zlatá minca
možnosti školení v zaujímavých destináciách sveta

Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
Ostatné znalosti
Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy
Osobnostné predpoklady a zručnosti
Ideálny kandidát má tieto vlastnosti a zručnosti:
Komunikačné zručnosti
Flexibilita
Presnosť a dôslednosť
Príjemne vystupovanie
Bezúhonnosť
Chuť pracovať
Vytrvalosť
Ochota sa vzdelávať
Pozitívny vzťah k ľuďom

Inzerujúca spoločnosť
Stručná charakteristika spoločnosti

alebo volajte na 0915 805 332

V prípade že budete vyhovovať Vás čaká:
1. 1. stretnutie s manažérom
2. 2. stretnutie s krajským riaditeľom
3. zazmluvnenie
4. postupné bezplatné školenia a začiatok práce poradcu